STERI s.r.o.

Who are we?

Steri s.r.o. is a company with international experience in the field of transport and complex business and logistic services.

English

Transport

Our company has big experience in the field of international transport where we know at any time to ensure the truck, air or seafreight as well. We provide transport through contractual carriers who meet the strict European criteria in all areas.

Our strength is in addition to truck transport also airfreight where we have contacts all over the world and where we can provide a 24 hour service, if necessary.

As a standard service we know, of course, also provide complete customes service in very short time.

Business - Consulting

STERI s.r.o. has people with years of experience in domestic and foreign business and services which we can offer you by concluding of trade and negotiating the best possible terms for both parties. If you are busy and need someone to represent you at home or anywhere abroad, we are in agreement ready to go for you and negotiate the best conditions for you.

Immunityassist Výživové doplnky

Medzi hlavné činnosti našej spoločnosti patrí aj predaj výživových doplnkov najvyššej kvality vo svete. Sme jediný dovozca výživových doplnkov od spoločnosti Aloha Medicinals na Slovensku.

V posledných niekoľkých desaťročiach veda výživy pokročila k väčšiemu pochopeniu fyziologických a genetických mechanizmov, kde diéta a jednotlivé zložky potravín ovplyvňujú zdravie a choroby. Vedecké dôkazy podporujú názor, že kontrola stravy  moduluje mnoho funkcií v ľudskom tele, a podľa toho sa podieľa na udržiavaní stavu dobrého zdravia alebo homeostázy nevyhnutnej k zníženiu rizika mnohých chronických ochorení. Aj keď nemôžeme kontrolovať náš chronologický vek, máme kontrolu nad naším biologickým vekom.

Naším cieľom je predstaviť vám hotové výrobky z celého sveta, ktoré používajú iba najkvalitnejšie suroviny k dispozícii v dnešnom svete, produkty, ktoré prešli našimi najprísnejšími kritériami a konečné produkty, ktoré sami pravidelne užívame.

Predstavíme  pre vás výrobky, ktoré sme presvedčení, že sú svetovým unikátom v kvalite a sile, čo by malo byť teraz vašim východiskovým bodom pre ďalšie skúmanie.

Eshop: www.immunityassist.sk     Infostránka: www.my-immunity.sk

We are available 24 HOURS a DAY, 7 DAYS a week