Kontakt

STERI s.r.o.

Fándlyho 2406/1

900 31 Stupava 

IČO : 47 351 675

 

Mobil : +421908750076

E-mail: steri@steri.sk

Slovenčina

Immunityassist Výživové doplnky

Medzi hlavné činnosti našej spoločnosti patrí aj predaj výživových doplnkov najvyššej kvality vo svete. Sme jediný dovozca výživových doplnkov od spoločnosti Aloha Medicinals na Slovensku.

V posledných niekoľkých desaťročiach veda výživy pokročila k väčšiemu pochopeniu fyziologických a genetických mechanizmov, kde diéta a jednotlivé zložky potravín ovplyvňujú zdravie a choroby. Vedecké dôkazy podporujú názor, že kontrola stravy  moduluje mnoho funkcií v ľudskom tele, a podľa toho sa podieľa na udržiavaní stavu dobrého zdravia alebo homeostázy nevyhnutnej k zníženiu rizika mnohých chronických ochorení. Aj keď nemôžeme kontrolovať náš chronologický vek, máme kontrolu nad naším biologickým vekom.

Naším cieľom je predstaviť vám hotové výrobky z celého sveta, ktoré používajú iba najkvalitnejšie suroviny k dispozícii v dnešnom svete, produkty, ktoré prešli našimi najprísnejšími kritériami a konečné produkty, ktoré sami pravidelne užívame.

Predstavíme  pre vás výrobky, ktoré sme presvedčení, že sú svetovým unikátom v kvalite a sile, čo by malo byť teraz vašim východiskovým bodom pre ďalšie skúmanie.

Eshop: www.immunityassist.sk     Infostránka: www.my-immunity.sk

SME  VÁM K  DISPOZÍCII  24 HODÍN DENNE  7 DNÍ V TÝŽDNI.